WENA (logo)

Labák XIII-21.výjezd

30 / 04 / 2016

​V sobotu vyrážíme se Zákořem opět do Bivaku. Počasí jede mrdy, vlhkost nemá stoupnout přes padesát, slunce svítí a po dojezdu na místo zjišťujeme, že jsou dokonce skoro vyschlý kaluže, který tu teď minimálně půl roku byly pořád.

Bivak je na trout. Paráda, dávám klasickej rozhejbuňsk a jdu si zopakovat kroky v mym projectu, což je spojení Sick Fellow a Pornolandu. V Pornu se mi celkem daří, potřebuju jenom poladit úchop na hraně, označit lištu, ale jinak vývlaj i závěrečná rozpaž jsou good. Je samozřejmě jasný, že až sem přijedu Sickem, bude to jiná pohádka......Jdu teda dolu pod strůpek, zkoušim samostatně přidání ve spoďáku, trefuju dírku. Pak jdu zopakovat začátek, kterej už mám za jednoduchej což je naprostej omyl a chvíli mi trvá, než znovuobnovuju grif. Fígl je v pohupu. Všechno mám ujasněný a dávám pauzu před pokusem.

Po patnácti minutách lezu pod nástup a vyrážim. Od začátku se cejtim skvěle. S převahou přešahuju těžkej začátek, přeťapávám nohama, pobírám chyty na hraně a už si myslim, že jsem nezastavitelnej stroj a prd, pata naráží do země. Podcenil jsem přendání nohou před založením patošpičky a sedám na prdel. Shit, kuurva, prase - chvíli trapně nadávám, protože mi je jasný, že jsem spadnul kvůli zbytečný blbosti a projebal tak nejlepší pokus. Po chvilce amůčku se uklidňuju a dávám deset minut pauzu při který ani nesundávám boty. Ruce mě totiž ani nestihly natýct.

Při druhym pokusu zatínám pořádně břicho, aby mi nohy neujely a daří se zandat patošpička, houpnu do spondea, přidám, trefuju dírku a jedu. Hranu se mi podaří dobře nabrat a kupodivu zamykám i první lištu. V tuhle chvíli už jsem doost na sračky, ale ještě se věšim do paty a beru i druhou lištu. Ruce bobtnaj jak idiot. Mrrd pálim to doleva a z posledních sil zamykám chyt pod srdcem. Uf Uf - ještě posunuju špičku a chytám srdce, ale je jasno, že jsem totál na sráč takže při pokusu o vývlaj pápá.... No stejně mám radost. Sicka bych znovu vylezl a dokonce jsem se dostal ještě kousek do Porna, víc si pro tuhle chvíli přát asi nemůžu.

Dávám hodinku rest a sleduju, jak Zákoř drtí svý projecty. Má to ale těžký jak sviň a top je daleko.....

Po hodince se znovu rozhejbávám a jdu na pokus. Necejtim se úplně zle, ale po přidání do spondea zjišťuju, že jsem dal blbě levou nohu a stup neklade odpor. Snažim se teda nohu trochu posunout, ale to je samozřejmě unreal vzhledem k tomu, že na ní stojim plnou vahou, takže bum a prdel je na matici. No - tak to by bylo pro dnešek v tomhle bouldru vše....

Za chvíli lezu na žebřík mrknout, jestli neoschla boule nad hranou kvůli pokusu v "královskym" Dekrovi. Bohužel je nadojená a slizká jako prasečí zadnice. Chvíli přemejšlim co budu teda zkoušet a napadá mě, že bych mohl rozklíčovat středovou pasáž v Decent Fellow. Hnedka jdu na to a zkoušim rozpažku z nástupovejch chytů vosku doprava do lišty. Najednou šup a daří se mi díky šprajcu kolene lištu pobrat. Následně zkoušim výměnu nohou jak to mám nakoukaný z videa, kde to leze M. Stráník, ale nemám na to ždim. Snažim se to teda vochcat zaseknutím nohy ve spáře, což jde skvěle. Na druhou stranu noha drží tak dobře, až skoro nejde vyndat a musim vymyslet ojeb i na to, abych ji dostal ven. Po chvíli klemování nohou přicházim na parádní postup jak se dostat do pozice v Sickovi, ze který už to mám nachozený. No mrda. Hned jdu ještě na začátek a ladim úvodní pasáž, kterou po chvíli vypiluju a mám radost, která se po chvíli mění v horečku, protože mi tenhle bouldr přijde schůdnější než spojenina, kterou bych rád vylezl - i to celkem jasně vychází matematicky( 7A a 8A+/B versus 8A+/B a 7C+) rozhoduju se teda, že dám den rest a vrátim se sem dát pořádnej pokus právě v tomhle Decentně Felačním bouldru.

Jsem už samozřejmě totálně na hadry a vzhledem k tomu, že Zákoř jede v neděli kovat na písek a nechce se rozsračkovat na prach, balíme a odjíždíme.