WENA (logo)

Labák XV-23.výjezd

06 / 05 / 2016

​Třiadvacátej výjezd se nesl ve znamení Labáku. Potřebuju tam zdrtit několik věcí a vzhledem k tomu, že zatím nemám nejmenší motivaci viset na nějaký liště nebo dokonce poskakovat na kampusu, musím se do Bivaku stále navracet a snažit se zesílit přímo v bouldrech. Dnešní den ovšem nezačal zrovna slavně. K celkem složitejm finančním trablum (ukažte mi někoho, kdo je nemá ehhhh) se přidala ještě bolest zad, kterou jsem si přivodil dvoudenním sekáním s křovinořezem a celkově jsem byl ráno dost nasranej a nevrlej. Když dorazil Zákoř, ujistil mě, že nejsem sám, kdo je bez drajfu, jelikož mu není zrovna ejchuchu zdravotně. No začíná to skvěle že? A už je asi čtenáři jasno, že jsme zase hovno vylezli......

Přesto ještě pár slov napíšu, aby bylo jasno, že za naším neúspěchem nestojí neschopnost nebo sand slabost(to nikdy!), ale zlý a nepřející okolnosti, který se proti nám chudinkám spikly.

Když jsme dorazili do Bivaku, bylo celkem sucho, ale podmínka samozřejmě špatná, tření nic moc a chyty vlhký nebo celkově nějak neberoucí nebo co se to dělo. Přesto jsem dal rozhejbuňsk a zopakoval kroky ve svym projectu což je spojenina Sicka a Porna. Všechno tak nějak šlo, takže jsem dal chvíli rest a pustil se do pokusu. Začátek mám nachozenej skvěle, strůpek mi taky celkem šel,houpnutí good, přidání taky, dokonce jsem trefil dírku a už už jsem myslel, že budu moct zahájit řežbu v Pornu, když v tu chvíli stup na levačku odmítnul poslušnost a smekla mi z něj noha. Ta bestie mě normálně shodila a zkazila mi pokus. Určitě za to nemohlo moje polevení v soustředěnosti, kdy už jsem se viděl v bokasu, ale prachsprostá nevraživost stupu vůči mně. Samozřejmě by za to zasloužil urazit kladivem, ale vzhledem k tomu, že by tam pak žádnej nebyl, musel jsem zachovat klid a spočinout před dalším pokusem.

Mezitim jsem koukal na ostatní jak drtěj. V Bivaku byla krom Zákoře ještě If s Foxem, ale ani jendomu z nich se na ošlemlejch a netřecích chytech nedařilo nic skropit.

Asi za hodinku jsem šel na druhej pokus. Opět se mi zadařilo v úvodu, kterej se mi už poštěstilo celkem nachodit, tentokrát jsem se na stup soustředil a von asi tušil, že by přišlo kladivo takže mě neshazoval, to mi umožnilo lapnout bokaso. Paráda, řikám si, pobírám boulostisk v hraně a zkoušim to prahmit doleva do lišty, ale ten prasečí boulostisk se asi domluvil s tim stupem a shodil mě taky. Chápete to příkoří? Strašný. Opět musim napsat, že za pád určitě nemohly moje nafouklý ruce, ale jenom a pouze nevraživost skalního útvaru. Co jsem měl dělat? Šel jsem teda ještě obutej na druhou-levou stranu, kde jsem si zkusil závěr bílýho traverzu. Ha, tam na mě skála zapoměla a chvilku mě nechala si myslet, že to bude good a všechny kroky mi umožnila zopakovat bez problémů. V domnění, že spráskám aspoň Bílej Sex, vrhnul jsem se na vymejšlení přelezu z madla Dekra do horního madla z vosku, protože slejzat do toho spodního mi připadá trapný a nectící linii(i když jsem tak samozřejmě Bílej traverz lezl). Nakonec to nějak ubojuju,ale stojí to za hovno, je to nějaký těžký. No - jsem úplně grogy, prsty pálej, jdu dát rest.

Po pauze si sedám pod Dekra, kterym začíná Bílej sex. Nehodlám cmrndat a rovnou to zkoušim těžkym. BUM naskočim pravou první lištu. Bohužel blbě, nicméně daří se mi poskočit a opravit - nááátah vlevo do druhý lišty, když tu najednou coto? Opět nespravedlnost a nožička se smeká, ba co víc, hned po pádu mi přijde, že se asi pochčiju jak mě pálej prsty...... To je ta správná chvíle, abych zkusil Bílej sex lehkym Dekrem. Lehkej je přece trapnej takže bez pauzy jedu: zdvih, zakládám nohu,šup lišta,druhá noha ve spáře,přidat,další lišta, pata, stiskolišta a stisk a BUM! prdel je na matici - shiiit, stisk mě shodil. Hrozný bezpráví, který ještě měnim v utrpení, když dávám chvíli pauzu a ještě jednou se snažim bezvýsledně bouldrem prostoupit.

Tak to byl dnešní výjezd, kdy se proti nám všechno spiklo a nechtělo nás nechat si užít hezkej den ve skalách. 

V autě nicméně zjišťuju, že jsem příjemně rozsekanej, Zákořovi už neni blbě a celkově se shodujem, že jsme sice nic nevylezli, ale rozhodně jsme nezeslábli. Takže to vlastně nebylo tak zlý a už se těšíme na příště :-)