WENA (logo)

Labák XXIV-37.výjezd

20 / 06 / 2016

Opět je skok v číslování. Tentokrát z důvodů nenafocení žádný fotky na sobotním výjezdu na Ostaš. Bylo to tam ale i přes nárazovej slejvák super. Říkal jsem si, že se prd stane, když výjezd doplnim později až tam zase pojedem a nějakou tu fotku cvaknem........


​Dnešní Labák s rodinou začínal s vidinou totálního doje. V Jablonci chcalo, v Liberci chcalo, Chrastava, Rynoltice chcalo.....pak se ukrutnej doj změnil na situaci, že silnice byla suchá, ale do toho chcalo=jeli jsme přímo v místě kde začínalo a pořád tomu ne a ne ujet. Hroznej nervák, pořád jsem si řikal: ani na jedný předpovědi neukazovali na Labský stráni doj, tak by fakt nemělo. Vypadalo to celou dobu jako holej nesmysl, ale fakt, za Kamenicí se to nějak vybralo a když jsme parkovali auto, nebylo po dešti ani památky.

Když jsem dorazil do Bivaku, zkusil jsem po rozhejbání co by tak dneska mohlo jít. Levá strana byla bohužel netřecí, vrhnul jsem se teda do opakování kroků v projectu. Docela to šlo, Pornoland jsem zbombil hned, rozpaž do spoďáku good, přidání taky....no prostě to všechno vypadalo, že by nějakej nadějnej pokus mohl proběhnout. Když jsem pak o pauze stál před dachem a čuměl na to co chci zdrtit, rozhodl jsem se, že v koutě zkusim narvat koleno. Celou dobu jsem to chtěl vylízt bez něj, tvrdíc, že to je trapárna ho tam cpát, ale ve stropě mi strašně nateče a za to všivý trapnoleno by šlo trochu vyklepat. Stejně ho tam každej bude rvát, kdo to poleze, proč si to stěžovat že? ehhh. Po chvíli vymejšlim kam přesně postavit nohu, abych získal sklepávací pozici a vypadá to dobře.

Po krátký pauze jdu na to. Začátek mám nacvičenej dobře a i když v něm pokaždý jedu na krev, daří se mi zdrtit, v přešlapávání nezapomínám tentokrát hlídat zaťatý břicho, a už rozpažuju do spoďáku, daří se mi přidat, ale levačkou netrefuju správně druhý spondeo a nejsem schopnej úchop opravit, protože za chyt rvu vší silou. BUM! Prdel je na matici. Chvilku nadávám, ale pak se hnedka vracim do spoďáků a snažim se pokračovat, abych vyzkoušel co to koleno. A je to totální mrda!. Daří se mi sklepat natolik, že udržim vývlaj a padám až v závěrečný rozpaži. Samozřejmě to nemá ani náznakem s přelezem nic společnýho, ale jsem rád, že jsem našel další ulehčení. Myslim, že takhle to v podmínce a pořádně odpočatej pujde.

Když dávám pauzu, jde Lůca drtit Redpoint. Bohužel nevím jak situace probíhala, protože jsem byl se Štěpánem na průzkumu lesa, ale přelez se nekonal. Když jsme s Těpíkem bouldřili na půli cesty k masivu Lady Jane, začalo trochu kapat. Vracíme se teda za ženou a schováváme věci pod Bivak. Není to nicméně nakonec tak zlý, žádnej průdoj nepřichází, vrhám se tím pádem na další pokus. Je to ale v prdeli, strašně mě pálej prsty a jsem celkově nějakej vychabenej. I tak se mi daří nepustit se v úvodní pasáži, ovšem břicho povoluje v přeťapání a kopu patou do země. UUff. Že by se projevila jednodenní(pro mě krátká) pauza? No asi jo. Když následně zkoušim ještě nastoupit do Dekra, abych dal dotykvovací pokus v Bílym sexu, nejsem schopnej vylízt ani jeho lehčí variantu a to znamená, že jsem total kantáre. Navíc hodiny ukazujou půl čtvrtý a to pro nás dnes kvůli povinnostem v Liberci znamená odjezd...