WENA (logo)

Modřín II-2.výjezd

12 / 03 / 2016

​V sobotu ráno jsem se na vejletě se psem nadchnul krásným počasím. Slunce řezalo, mraků pomálu a sucho. Zdálo se, že se jede na mrdy. Bohužel už v Jablonci se to začalo srát, v Liberci už sralo mocně a u Jitravy se přidala kurevská mlha. Náladu nám trochu zvedlo sucho v Jílovym, ale na Modříně hnus. Při vystupování z auta začalo mírně sněžit. Prostě počasí stálo za hovno.

 Nicméně po cestě jsme prošli kolem suchýho Big Suru a Fox racing vypadal taky dobře. Pustil jsem se do toho a snažil se naladit 1.krok. Nakonec jsem vymyslel, že musim zabrat víc, zapnul jsem foťák a padlo to. MRDA. Mám radost, protože jsem dva měsíce nešáh na skálu a hned třetí výjezd se mi povedlo něco trochu vylízt.

 Než jsem se zabalil, Zákoř se přesunul pod Pentagon 8A. To je bouldr jako hovado. Dost mě teda zarmoutilo, že nerozpřáhnu mezi chytem na hraně a bočákama. Pro mě unreal no. Ne tak pro Zákoře. Ten rozpřáhl na pohodu, ale zastavil ho skok do hrany.

 Bylo teprve čtvrt na tři, tak jsem se rozhodl jít zkusit štěstí na Big Sur. Perfektní traverz po hraně dachu. Daří se mi tak nějak rozklíčovat program, ale je asi hroznej. Pata skoro za hlavou a tak….Síla šla za chvíli srát a mohl jsem jít zpět za Zákořem, kterej se zatím snaží dekódovat bouldr CIA za 8A. Vpravo od Pentagonu ze stoje středem. Krásná linie,ale zase asi nic pro menšího. Zákoř se v tom trochu udrží, ale za chvíli trhá a jedem.