WENA (logo)

Rusty 1

10 / 04 / 2016

S myšlenkou vytváření webisod s názvem RUSTYKNEESodes přišel Ondra Bauer http://obacreators.com/minulou zimu (2014/2015). Koupil winch, techniku na focení už vlastnil​ a vzhledem k tomu, že se živí tvorbou videí, bylo jasný, že jí umí i správně použít. 

Přijel jsem se podívat do Rychnova, kde winch (motorovej naviják na získání rychlosti) testoval společně s Džípem a Matějem na starý cisterně. Okamžitě jsem se pro možnost získání kudly na rovině nadchnul. Asi o tejden pozdějc jsme šli přeskakovat výpusť z přehrady, což je spot, kterej chtěl dát snad každej Jablonečák, kterej jezdí na prkně, ale vzhledem k tomu, že se neni kde rozjet, zůstávalo pouze u přání. My jsme tuhle vydlážděnou strouhu přeskákali, nafotili a Ondra udělal mini teaser na první webisodu a dal jí na web. Měla úspěch a my jsme se pustili do natáčení. Měl jsem v hlavě hromadu spotů, kde mi chyběla rychlost a začal jsem je stavět jeden za druhym. Všechny jsme je dávali, točili a fotili. Ondra pak ještě natočil záběry nejen se Šárkou z USA a video sestříhal. 

Vznikla tak 1. epizoda http://wena.cz/snowboarding/video, která spatřila světlo světa 31.12.2015.

RUSTYKNEESodes maj i svůj facebook page https://www.facebook.com/pages/RUSTY-KNEESodes/1557359397880972 

Článek z making of vyšel na freeride.cz http://www.freeride.cz/snowboard/clanky/report/making-of-rusty-kneesodes-by-ondra-bauer--23110/

Fotky jsem dal i sem do sekce foto.....(http://wena.cz/album/rusty-1)