WENA (logo)

Tanvald I-5.výjezd

22 / 03 / 2016

​V úterý odpoledne se jedu mrknout na Panťák, kde Mlejnis s Caldičem vytvořili nebo vlastně spíš první vylezli boulder Chopman. Bohužel při příjezdu na Malou Skálu zjišťuju, že je všechno zechcaný a měnim plán na Tanvald. 

Když přicházim k Infernu, pozoruju, že jedinej suchej bouldr je Antichrist za 8B od M.Stráníka. Paráda, aspoň nebudu cmrndat. Hned du do toho a po chvíli naladim první dva nejlehčí kroky. To znamená pravou do škudliny, kde jdou hezky klemnout prsty a levou do bočospoďáku. V tuhle chvíli ovšem bouldr teprve začíná. Následuje krok pravačkou do jebky, pak se asi jde pravou dál do lišty, pak asi levá špička, levou do další lišty a skok do topu. Ani jeden z těhle kroků mi nejde udělat. Lituju, že jsem nenakoukal program a nevím přesně kam s nohama. Taky koukám, že jsou omágovaný chyty vlevo, ale přijde mi to mimo linii a rád bych to pral rovně. 

Po nějaký době marnýho plácání první lišty si jdu sednout do bouldru Odchod z Inferna za 7C+. Nejdřív zkoušim lehčí verzi s patama. Nejdou mi založit na nástupu, protože prostě nedosáhnu s pravou patou do nástupovejch chytů. Stlát pod sebe matky mi v tomhle případě přijde trapný takže ochočuju první krok jenom s pravou špičkou. Překvapivě se mi hned daří a i další kroky až do madla bouldru Apage Satanas dělám celkem snadno. Marně vzpomínám jak to tady skropil Foxer a myslim, že to dělám stejně. Nejdřív se postupně dostanu pravačkou do dobrýho, pak vrátim levou do lištičky, která pomůže na vyndání levý paty a už jsem v Satanasech respektive v bouldru Apage muerte a hrnu to do madla. Po něm ale chčije voda takže pokus o přelez nechávám na příští návštěvu.

 Mám radost, protože když jsem tu byl minule, nebyl jsem schopnej vůbec do satanase dolýzt. Už jsem na sračky, ale ještě zkoušim nastoupit poctivě za šipkou což je bouldr od Foxera za 8A/8A+ s názvem from Hell. Chybí mi kousek abych lapil lištu ze který to už mám zkroklý. Jsem ovšem total na sračky takže vše nechávám na příště a jedu home.