WENA (logo)

vlčák II

18 / 01 / 2019

Včera jsem dostal na prdel děsně. Razili jsme na Vlčák a osobně jsem měl veeelký plány co všechno vyzkoušim a jak dokóduju Křik a pláč a sesekám tohle a támhleto a ono. Prostě oči převeliký vykulený a hamtuchivý. Však z nich za chvíli crčely potoky slz.

Všechno začalo(a skoro i skončilo) na bouldru Země Vzdálená 7C/C+. Jde v podstatě o sedovou variantu k bouldru Fotošop, kterej je za 7A+. Hned po příchodu rozhazju matice a zahajuju tam, kde jsem minule skončil=kříž do krystálku. Chvíli jsem vykulenej, ale nakonec se zahřívám, zahazuju posranost a krojc(spadnutí do chytu) zvládám. Další krok do lišty se mi nedaří, ale po několika pokusech udržim, pokračuju do dalšího chytu, že už to jako bude v kabele ale cože? Ten chyt ta ploskomiskoidní nelišta je naprosto k hovnu. Nebere nijak, je to jenom taková slizká zelená mrcha. Samozřejmě dávám fláj dolu a celej překvapenej(hlavně nad klasou 7A+) kroutim lebkou. Zákoř se přidává, ihned odhaluje lepší vzdálenější patu pro kříž, společně v rychlosti dekódujem sed a zahajujeme pokusy, že jako když dojedem nahoru od spoda, bude motivace pořádně zabrat a boulder bude v brašně. Jó v brašně. Dávám jeden, padám z horního neberoucího mrdkochytu. Zákoř to samý. Pauza. Znova a to samý, zas a zas. Postupně servavám kůži z prstů, kterou jsem pracně hojil. Nejdřív jde faker, pak malíček do masa, druhá ruka, až mám prostě zase tejpu skoro na každym prstu, jsem na kaši a to posraný 7A nejde nahoře zkosit?!!! Vůbec nechápu tu klasu a nejsem sám, Zákoř taky kroutí hlavou, protože naprosto trapný(dobře jeden je celkem svižnej ale de) dva kroky maj přidat k 7A plusku tolik, že to je 7C??? Myslim, že to je spíš C ze stoje né? No nic na to se samozřejmě sere. Boulder je potřeba hlavně zkosit, takže krev pot a na závěr strašný slzy, protože ani po asi deseti pokusech, kdy jedu na brzdy, nejsem schopnej ten horní nechyt uždímat. Když pokročí doba, neudělám už ani nástup a padám v začátku což mě malinko(strašlivě) rozzlobí a chrlim nadávky v kadenci 1000  slov za minutu(nefalšovanej amok). To mi samozřejmě sebere veškerej zbytek sil jako vždy a už jenom chroptim pod skálou. 

Když se trochu vzpamtuju jdem omrknout nějaký bouldry na Pevnosti. Po návratu pod Pinnacle sedám pod Prase vařený 7C a daří se mi ho rychle dekódovat. Jsem sice nataženej jak zmrd=ve vývlaji mě to vystřelí děsně, nicméně celý mi to zas až tak pekelný nepřijde a jsem to schopnej i na totální kaši lízt. Oproti Fotošopu to je choďák. Dávám pauzu. Najednou na mě dopadá kapka a další a další až začne normálně chcát ta svině a celej výlez prasete zdojuje. Nechce se mi odsud odjet s prázdnou, tejpuju znova ruce, na déšť seru, rozsvěcuju světlo, protože už padá tma a du na to. Zvládám uřezat celý Prase, vývlaj udržim na totální krev a uuuž už myslim, že to sesekám, bohužel, když už je takřka hotovo a já šahnu už v položenym do madla, je úplně zechcaný a poroučim se down. Záchvat vzteku mě samozřejmě nemine ani tentokrát. Ufff - děsný bezpráví. Nakonec se snažim nastínit aspoň začátek Těžký vody 8A a v polosmrti se plazíme k vozu.